Registruj se na závod do 13. května a získej navíc MEGA BONUS v hodnotě až 2 850 Kč. Registrace na místě jsou bez bonusu.

>> REGISTRACE (KROK 1/3)

Objednávka (krok 2/3)
Úhrada startovného (krok 3/3)

Cena startovného je od 400 Kč do 100Kč. Dle výběru startovného získáš bonus a současně výší startovného podpoříš činnost Nordic Walking Challenge. Je to na tobě…

Cena startovného pro děti do 12 let věku včetně, je stanovena na 0,- Kč

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ


Nejsem nevidomý či slabozrakýJsem nevidomý či slabozraký


Nechci zapůjčit (mám svoje)Chci zapůjčit

Informace o nařízení GDPR.
Informace o PROPOZICÍCH závodu.

(*) Přečetl jsem si informace o GDPR.
(*) Souhlasím se zpracováním osobních údajů uvedených výše.
(*) Souhlasím s propozicemi závodu.
(*) Souhlasím se zasíláním informací spojených se závodem.
      Chci dostávat nejnovější informace o připravovaných akcích.

Položky označené znakem * jsou povinné.

 

Jak se registrovat

Níže prosím vyplň jednoduchý registrační formulář, který ti umožní zúčastnit se závodu v NORDIC WALKING CHALLENGE – 2019.

V registračním formuláři můžeš zaregistrovat pouze jednoho závodníka. Pokud chceš registrovat více osob (třeba rodinu) je třeba vyplnit registraci pro každého zvlášť.

Pojďme si ale předem vysvětlit, co od tebe potřebujeme znát a proč.

OSOBNÍ ÚDAJE

Jméno a příjmení – Tvé jméno a příjmení je vyžadováno pro registraci závodníka a zařazení do startovní listiny.

Rok narození – Tvůj rok narození je vyžadován pro správné zařazení do věkové kategorie závodu. Pokud chceš do závodu zapojit nezletilého, budeme potřebovat souhlas rodičů nebo zákonných zástupců s účastí v závodu Nordic Walking Challenge 2019.

Pohlaví – Potřebujeme vědět, zda tě zařadit mezi muže nebo ženy. Většinou to poznáme z tvého jména a příjmení, ale příkladně takový/taková „Vlasta Plicek“ může způsobit nejasnosti.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Telefon a email – Potřebujeme na tebe spojení. Na emailovou adresu ti budeme doručovat potřebné informace související se závodem. Na telefonní číslo tě primárně kontaktovat nebudeme (jen v případě registrace nevidomých), ale budeme jej potřebovat pro spojení v průběhu akce, závodu a v případě nezbytné potřeby (pokud se ztratíš a nedorazíš do cíle, v případě nenadálé události v průběhu závodu apod.)

VÝBĚR KATEGORIE ZÁVODU

Zde zvol, zda se hlásíš jako nevidomý, nebo zda půjdeš závod jako vidící závodník. Pokud se registruješ jako nevidomý závodník, budeme tě kontaktovat a sjednáme s tebou další podrobnosti účasti v závodu. Vyptáme se tě kupříkladu, zda budeš mít do závodu vlastní doprovod (traséra). To je pro nás velmi důležité vědět. Pokusíme se zajistit dostatek trasérů, ale vždy je lepší, když jdeš s někým koho znáš a komu důvěřuješ i v osobním životě. Není to ale podmínkou.